Hizmet Şartları

Sitemizde kullanılan veriler, yalnızca bireysel kullanıma yöneliktir. Ticari olarak kullanılamaz.

Sitemizdeki yazı, grafik, tahmin, rapor ve benzeri elektronik dökümanlar hava durumu tahminlerini belirtmektedir. Ziyaretçinin sitemiz vasıtasıyla tahminlerin oluşturduğu maddi veya manevi her türlü zararlardan dolayı havadurumubz.com sitesi sorumlu tutamaz. Sitemizdeki bilgi eksikliği, sunucu veya sistem hatası, bilgisayar virüsü gibi hataların oluşturabileceği her türlü zararlar, havadurumubz.com site yetkilileri haber verilmiş olsalar bile sorumluluk kabul edilmemektedir. Sitemizi mobil, tablet, masaüstü cihazlarda kullanan veya sosyal medya sayfalarımızdan faydalanan tüm ziyaretçiler bu şartları kabul etmiş sayılır.

Sitemizde bulunan bilgilerin eksiksiz, doğru veya siteye sorunsuz giriş sağlanacağını garanti etmiyoruz. Sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılamaz ve bağlayıcı nitelik taşımaz. Sitedeki tahminler, içerik veya reklamlar üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Havadurumubz.com sitesi, sitede bulunan tüm bilgi veya grafikler önceden haber verilmeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Sitemiz her türlü virüs, spam gibi zararlı yazılımların önlemini almıştır. Ancak yinede bu konuda kullanıcıya tam garanti vermemekle birlikte kendi cihazları için zararlı yazılımlardan korunma konusunda önlemlerin alınması tavsiye edilir.